Genel 26 KASIM 2010 / 13:34

Adobe Yayıncılık Uzmanlığı eğitimi ikinci kez İstanbul’da

Medyasoft ve Adobe işbirliğindeki Adobe Yayıncılık Uzmanlığı eğitimleri devam ediyor.

Medyasoft ve Adobe işbirliğindeki Adobe Yayıncılık Uzmanlığı eğitimleri devam ediyor.


Medyasoft ve Adobe işbirliği ile “Adobe Publishing Expert” eğitim ve sertifika programı ikinci kez İstanbul’da verilecek.

Adobe Yayıncılık Uzmanlığı eğitimi daha önce İstanbul, Adana, Gaziantep, Mersin illerinde gerçekleşmişti. 2010 yılındaki son sertifika programı ise 29-30 Kasım’daki eğitim seminerleri ve 1 Aralık tarihlerine yapılacak sertifika sınavı ile birlikte İstanbul’da yapılacak.

2008 yılından beri devam eden programa daha çok, reklam ajansı, dergi, gazete ve kitap gibi yayıncılık sektörü profesyonelleri katılıyor. Eğitim programında yer alan katılımcılar, yayıncılık sektörüne ilişkin yeni bilgilere sahip oluyor.

Katılımcılar program kapsamında Adobe InDesign ve birlikte çalışan Photoshop, Illustrator gibi yazılımların uygulamalı eğitimini alıyor. Eğitim programında bulunan katılımcılar, sınavı geçtikleri takdirde Adobe tarafından onaylı "Adobe Publishing Expert – Adobe Yayıncılık Uzmanı" sertifikasına sahip oluyor.

Bununla birlikte katılımcılar, "InDesign CS5′in İşlevselliği, Yayıncılık Sektörü ve İş Akışları, Yayıncılıkta InDesign'a Geçiş ve Yerleştirme" konularında uzmanlaşmış oluyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun