Genel 07 HAZİRAN 2010 / 09:22

Adobe için özel iş istasyonu geldi

Fujitsu'nun iş istasyonları Adobe uygulamaları için yükseltilmiş performans vaadiyle geliyor.

Fujitsu'nun iş istasyonları Adobe uygulamaları için yükseltilmiş performans vaadiyle geliyor.


Fujitsu yeni CELSIUS iş istasyonları portföyünü duyurdu. Yeni Fujitsu Celsius iş istasyonu modelleri, grafik tasarım konusunda uzman Adobe'nin Creative Suite 5'i için özel olarak tasarlandı.

Fujitsu Celsius W380, Celsius W480, Celsius M470-2 ve Celsius R570-2, tasarım profesyonellerinin tüm ihtiyaçlarına cevap veren teknolojilerle geliyor. Celsius iş istasyonlarının yeni modelleri grafik ve baskı atölyelerinden çevrimiçi prodüksiyona, reklam sektöründen film stüdyolarına kadar çok geniş bir alanda tasarımcıların beklentisi olan yüksek grafik kalitesi, ergonomik kullanım kolaylığı ve yüksek performans ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlıyor.

Giriş seviyesi Celsius W380, en son Intel işlemcileri ve grafik uygulamalara göre optimize edilmiş grafik kartlarıyla Dreamweaver, Fireworks ve Acrobat gibi yazılımlarda üstün performans sunuyor. En üst seviyede yer alan Fujitsu iş istasyonu modellerinden Celsius R570-2 ise görsel tasarım dünyasının önemli uygulamaları için ideal bir seçim olarak öne çıkıyor. Bu model, iki adet yüksek performanslı Intel Xeon işlemcisi ve en üst seviye NVIDIA Quadro grafik kartı ile After Effects ve Premiere Pro gibi video kurgu yazılımlarının yoğun iş yükünü taşıyor.