Genel 27 EYLÜL 2010 / 13:03

Adobe gelirini yüzde 42 artırdı

Üçüncü çeyreği güçlü kapatan Adobe dördüncü çeyrek için de umutlu.

Üçüncü çeyreği güçlü kapatan Adobe dördüncü çeyrek için de umutlu.


Adobe üçüncü çeyrek finansal sonuçlarını açıkladı. Şirket geçen yılın aynı dönemine göre gelirlerinde yüzde 42 artış sağladığını duyurdu.

Şirketin 990 milyon doları aşan 2010 yılı üçüncü çeyrek gelirleri, geçen yılın aynı döneminde yaklaşık 698 milyon doları bulmuştu. Adobe CEO’su Shantanu Narayen üçüncü çeyreğe ilişkin bu rekor gelir seviyesini güçlü iş performansına bağlıyor. Narayen, "Uygulama ve içerik dönüşümünü sağlamada, Adobe’un uzun vadeli rolü konusunda fiyatların yükselmesini ümit ettik” diyor.

Üçüncü çeyreği güçlü kapatan Adobe, dördüncü çeyrekte 950 milyon ve 1 milyar dolar arasında bir gelir beklentisi içine girdi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun