Genel 24 HAZİRAN 2010 / 07:01

Addara serisi genişledi

AOC'nin LED teknolojili yeni LCD TV serisi tasarımı ve yüksek kontrastıyla dikkat çekiyor.

AOC'nin LED teknolojili yeni LCD TV serisi tasarımı ve yüksek kontrastıyla dikkat çekiyor.


AOC, yeni "Addara" serisi ile TV ürün serisini genişletiyor. Yeni seride yer alan 47, 54 ve 60 ekran boyutlarına sahip üç model, tasarımı ve çevre dostu özellikleri bir araya sunuyor.

Modellerin sahip olduğu enerji tasarrufu sağlayan LED arka ışık, dengeli bir parlaklık dağılımı sunarken etkileyici görüntülere de yer veriyor. Addara modelleri, çok sayıda girişleri sayesinde, ev eğlenceleri için ideal bir çoklu ortam merkezi olmaya aday. Bunların yanı sıra TV'nin HDMI bağlantı noktaları, keyifli bir ses ve video deneyimi için Blu-ray oynatıcıları, ses sistemleri ya da oyun konsollarının TV'ye bağlanmasına olanak veriyor.

Modellerin sahip olduğu Virtual Surround Sound teknolojisi etkin ses işleme motoru sayesinde yoğun bir surround deneyimi suma iddiasında. Addara serisi görüntü kalitesinin yanında, çevreciliği de elden bırakmıyor. Cıva içermeyen bir üretim sürecinden geçen TV'ler, bekleme modunda bir watt'tan daha az enerji tüketiyor.

60 ekran Addara TV'nin 633 TL ve 47 ekran ise 479 TL'den Haziran ayı sonunda satışa sunulacağı biliniyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun