Genel 02 ARALIK 2009 / 06:12

Açık artırma sitesi bigibid.com açıldı

BİGİBİD, yeni ve markalı ürünleri piyasa fiyatının çok altında elde etme imkanı sunuyor.

BİGİBİD, yeni ve markalı ürünleri piyasa fiyatının çok altında elde etme imkanı sunuyor.


Yeni ve markalı ürünleri piyasa fiyatının çok altında elde etme imkanı sunan yeni nesil açık artırma platformu BİGİBİD (www.bigibid.com) açıldı. "Sıfır tabanlı açık artırma" iş modeline dayanan BİGİBİD, her gün açık artırmalarda en iyi markalı ve sıfır ürünleri sadece 0 TL'den başlamak suretiyle açık artırmaya sunuyor. Site üyeleri, açık artırmada ilgilerini çeken bir ürün olduğu takdirde, teklif hakkı satın alıp, açık artırmaya katılabiliyorlar. Her bir teklif hakkı için 0,60 TL+KDV ödeniyor.

Açık artırma geri sayım süresi son 30 saniyenin altına indiğinde, bir başka kişinin teklif vermesi durumunda, sayaç maksimum 30 saniye geriye alınıyor. Başka teklif veren olmazsa ve sayaç sıfıra ulaşırsa ürün, en son teklifi verenin oluyor.

BİGİBİD Yönetim Kurulu Başkanı Tanju Erkoç, konu hakkında şunları söylüyor: "BİGİBİD, internet kullanıcılarının doğru ürünü uygun şartlarda bulabilmeleri ve bu süreçten keyif almaları amacıyla kuruldu. Uzun yıllar boyunca internet iş modelleri konusunda elde ettiğimiz tecrübeleri en iyi şekilde kullanmaya çalıştığımız BİGİBİD için en önemli olgu, şüphesiz müşteri odaklılık. BİGİBİD, değişen müşteri taleplerine göre sürekli kendini geliştiren ve gelişmelere süratle uyum gösteren bir yapıya sahip bulunuyor. Site; yenilik, müşteri odaklılık ve güven unsurlarından taviz vermeksizin çalışmalarını sürdürecek."