Genel 17 EYLÜL 2012 / 15:52

Acer sosyal medya üzerinden teknik destek vermeye başladı

Şirket, kullanıcılarıyla daha hızlı iletişim kurabilme adına resmi Facebook sayfası üzerinden teknik destek vermeye başladığını duyurdu.Facebook üzerinde 100 bine yakın takipçisi olan şirket, ödüllü kampanyaları, ürünleriyle ilgili pratik bilgileri ve Dr. Acer gibi uygulamalarıyla üyelerine hizmet ve teknik destek vermeye başladı. Sayfa teknik destek uygulamasıyla öne çıkarken, Dr. Acer adındaki bu uygulama ile kullanıcılar Dr. Acer online formunu doldurarak her türlü sorularını destek ekibine iletebiliyorlar. Destek ekibi ise bu soruları kullanıcıyı 24 saat içinde arayarak telefonda cevaplayarak süreci hızlandırıyor.

Bunun yanı sıra Facebook sayfası üzerinden bilgisayar ve diğer BT ürünlerinin kullanımlarına yönelik faydalı ipuçları öğrenme imkanına sahip olacak kullanıcılar, şirketin piyasaya sürdüğü ürünler hakkında da detaylı bilgi alabilecekler. Kampanyalardan da haberdar olabilecek sayfa takipçileri, şirketin düzenleyeceği yarışmalara da katılma hakkı kazanacaklar.

Daha detaylı bilgiye bu adres üzerinden ulaşabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun