Genel 28 EKİM 2009 / 10:50

Acer’dan yeni oyuncaklar

Acer 11 yeni dizüstü modelini duyurusunu gerçekleştirdi.

Acer 11 yeni dizüstü modelini duyurusunu gerçekleştirdi.


Acer, dün akşam gerçekleştirdiği basın etkinliğiyle yeni dizüstü modellerini görücüye çıkardı. Acer Türkiye Genel Müdürü Giuseppe Mastandrea, Acer Notebook Bölüm Yöneticisi Sinan Kender ve AMD Türkiye Genel Müdürü Bahadır Erbaş’ın birer sunumla bilgisayar dünyasındaki yeni gelişmeleri aktardığı gecede, Ferrari One’ın yanı sıra markanın piyasaya sunduğu Aspire 5538, 7540 ve 5542 modelleri hakkında bilgi verildi.

Hız sınırını aşmaya davet

Kırmızı renkli kapağı ve üzerinde bulunan Scuderia amblemiyle dikkatleri üzerine toplayan Ferrari One, gecede öne çıkan marka oldu. 11,6 inç, 1366x768 piksel yüksek çözünürlüklü, ince tasarımı ve hafifliğiyle dikkat çeken Ferrari Serisi’nin en yenisi, AMD tarafından sunulan VISION teknolojisi ile gerçek HD deneyimi için 16:9 ekran formatıyla sinematik görünüm sunuyor. Acer CineCrystal LED LCD ekran ve Acer GridVista ile eş zamanlı çoklu pencere görüntüleme desteğine sahip Ferrari One’ın hoparlörleri gelişmiş ses kalitesi sunmak üzere tasarlanmış durumda. Ayrıca ürünün bütün hoparlörlerine Dolby Laboratory tarafından ince ayar yapılmış durumda. Ferrari One, Dolby Home Theater v3 özelliğine sahip gelişmiş ses ayar teknolojileri etkin surround ses ile gerçek sinema deneyimi sunuyor.Güçlü performansı kolay taşınabilirlik özellikleriyle buluşturan Acer Ferrari One’da, dizüstü bilgisayarlar için tasarlanan VISION teknolojisine sahip ikinci nesil ultra ince AMD Platformu yer alıyor. Bu platform düşük enerjili CPU tasarımı, DDR2 800 MHz özelliklerine sahip AMD Athlon X2 çift çekirdekli işlemciyle hassas ve dengelenmiş çoklu görev performansı sunuyor. AMD HyperTransport 3.0 teknolojisi hareket halindeyken en iyi performans dengesini sağlarken uzatılmış pil ömrüyle daha uzun süreli kullanım sağlıyor. ATiRadeon HD 3200 ekran kartı ve 4 GB DDR2 667MHZ sistem belleğine sahip  bilgisayar, 64 bit Microsoft Windows 7 Home Premium ya da Windows 7 Home Home Basic işletim sistemleri kurulu şekilde kullanıcıya sunuluyor. Ürün ayrıca 160 GB ve üstü kapasitede sabit diske sahip. Optimum sinyal alımı bağlanabilirlik için Acer SignalUp kablosuz teknolojisini destekleyen Acer InviLink Nplify 802.11a/b/g/Draft-N Wi-Fi Certified ağ bağlantısı ve Bluetooth 2.1+EDR ile kablosuz erişimi kesintisiz hale getirmeyi sağlayan Ferrari One, 3G desteği de sunuyor. Ferrari One, düşük ışık koşulları için geliştirilmiş Crystal Eye web kamerayı da içeren ve gürültülü ortamlarda bile çok net VoIP görüşme kalitesi sunan Acer Video Conference özelliğini de sağlıyor.

www.acer.com.tr

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun