Genel 23 EYLÜL 2009 / 06:35

Accenture ve Oracle İnovasyon Merkezleri ağını genişletiyor

Accenture ve Oracle, yeni açtıkları Oracle İnovasyon Merkezleri ile dünya çapındaki geliştirme merkezi ağını genişlettiklerini duyurdular.

Accenture ve Oracle, yeni açtıkları Oracle İnovasyon Merkezleri ile dünya çapındaki geliştirme merkezi ağını genişlettiklerini duyurdular.


Accenture, İstanbul ve Tokyo'da açılan yeni merkezlerin de devreye girmesiyle birlikte Japonya, Türkiye, ABD ve İngiltere'deki Oracle kampüslerinde inovasyon merkezine sahip tek sistem entegratörü oldu.

Accenture ve Oracle uzmanlarının 'tek-ekip' yaklaşımıyla çalışacağı bu yeni merkezler, Oracle tabanlı çözümlerin daha hızlı bir şekilde ve maliyet avantajıyla uygulanmasına imkan verecek. Buna sektörün bir numaralı orta katman uygulaması olan "Oracle Fusion Middleware 11g"ye dayanan çözümler de dahil. İstanbul ve Tokyo merkezlerinde çalışan ekipler, aynı zamanda Avrupa ve ABD'de bulunan diğer Oracle İnovasyon Merkezleri'ndeki meslektaşları ile de işbirliği yapacaklar.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun