Genel 02 MART 2010 / 09:36

AcademyTech'in eğitim kalitesi ödüllendirildi

AcamdemyTech, Cisco Learning tarafından Cisco Eğitim İş Ortağı (CLP) olarak atandı.

AcamdemyTech, Cisco Learning tarafından Cisco Eğitim İş Ortağı (CLP) olarak atandı.


BT eğitimi firmalarından AcademyTech, Cisco tarafından CLP (Cisco Learning Partner - Cisco Eğitim İş Ortağı) olarak seçildi. AcademyTech, Cisco'un Türkiye'de atadığı iki eğitim iş ortağından biri oldu.

Cisco'nun AcademyTech'i CLP olarak atamasını, AcademyTech'in Cisco ağ uzmanlığı eğitimleri konusunda yaptığı yatırımın geri dönüşü olarak yorumlayan AcademyTech Genel Müdürü Özcan Yıldız, "CLP olmak, bizim Cisco eğitimleri alanındaki hedefimize ulaşmada önemli bir adım. Cisco'nun kararında bugüne kadar bireysel ve kurumsal anlamda birçok kişi ve firmanın AcademyTech'i tercih etmesinin önemli bir kriter olduğunu düşünüyorum. Cisco konusundaki gelişimimizi bu yıl içinde daha da artırak Azerbaycan ve Kazakistan gibi ülkelerde de Cisco eğtimi vermeye hazırlanıyoruz" diye konuştu.

Cisco'nun dünya genelindeki eğitim yapısının bir parçası olarak AcademyTech, sadece Türkiye'de değil, dünyanın herhangi bir ülkesinde Cisco eğitimleri verme yetkisine de sahip oldu.

 

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun