Genel 25 ŞUBAT 2009 / 08:20

AcademyTech’te kurumsal BT odaklı yapılanma

Kurumsallaşma ve yeniden yapılanma çalışmalarını tamamlayan AcademyTech yeni şubelerini tamamen kurumsal eğitimlere ayırdı.

Kurumsallaşma ve yeniden yapılanma çalışmalarını tamamlayan AcademyTech yeni şubelerini tamamen kurumsal eğitimlere ayırdı.


2002 yılından beri kurumsal ve bireysel BT Eğitimi pazarında faaliyet gösteren AcademyTech, yeniden yapılanma çalışmalarını tamamlayarak kurumsal BT eğitimi ve kurumsal BT danışmanlığı pazarına odaklandı. Şirket yeni açtığı İstanbul Bakırköy Metroport AVM şubesi ve yeni adresinde hizmete giren Ankara MFZ Plaza’daki şubesini kurumsal eğitimlere yönelik olarak düzenledi. AcademyTech, kurumsal pazara yönelik çalışmalarına daha fazla ağırlık verecek, ayrıca bu alanda BT eğitiminin yanı sıra danışmanlık hizmetleri de sunacak. İstanbul Kadıköy’deki merkez binada ise bireysel eğitimlere devam edilecek. Kurumlara yönelik eğitimler vermek amacıyla bir ‘VIP Salon’ standartlarında tasarlanan AcademyTech Ankara şubesinde dört sınıfta aynı anda toplam 40 kişi eğitim görebiliyor. Bir iş merkezi olarak inşa edilen Metroport Plaza’da bulunan AcademyTech Bakırköy Metroport şubesinde ise iki sınıfta toplam 30 kişiye aynı anda eğitim verilebiliyor. Her iki şube de AcademyTech’in Kadıköy’deki merkezine veri ağıyla bağlı ve öğrenciler merkezde ve şubelerde bulunan tüm donanımsal ve yazılımsal eğitim kaynaklarına bulundukları sınıftan erişerek kullanabiliyorlar.

AcademyTech yeniden yapılanma sürecinde kadrosuna, 23 yıldan beri BT pazarında farklı firmalarda üst düzey görevlerde bulunan Ferhan Mocan’ı da eklemişti. Yeni yapılanma sonrasında Genel Müdür Özcan Yıldız’ın yönetiminde Genel Koordinatör Ferhan Mocan tüm kurumsal projelerden ve yeni iş geliştirme faaliyetlerinden, Genel Müdür Yardımıcısı Erdinç Astan kurumsal satışlardan, Genel Müdür Yardımcısı Şeyma Yıldız ise bireysel satışlardan sorumlu olacak. Selahattin Alparslan ise Satış Müdürü görevine devam edecek.

AcademyTech Genel Müdürü Özcan Yıldız konuyla ilgili olarak şu açıklamayı yaptı: “Son yıllarda AcademyTech olarak ortaya koyduğumuz başarılı büyüme stratejisi çerçevesinde yeni bir safhaya ulaşmış bulunuyoruz. Bugün gelmiş olduğumuz noktada, yönetim olarak daha kurumsal bir yapıya sahip olmamız gerektiğine karar verdik ve bu çerçevede bilgi teknolojileri sektörünün en deneyimli ve saygın üyelerinden biri olan Ferhan Mocan’ı kadromuza kattık”. Yıldız, AcademyTech’in bireysel BT eğitimleri sayesinde bilgi teknolojileri konusunda oluşturulan yeni insan kaynağını da AcademyTech’in kurumsal BT pazarına yönelik yeni projelerde kullanılmayı planladıklarını söyledi.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun