Genel 03 ARALIK 2008 / 13:23

AcademyTech’den ücretsiz bilgi güvenliği ve Windows 2008 seminerleri

‘Geleceğin Platformu Windows 2008’ ve ‘Hacker'ların Gözüyle Dünyaya Bakış’ başlıklarını taşıyan seminerlerde bilgi teknolojilerinin iki farklı alanındaki gelişmeler katılımcılarla paylaşılacak.

‘Geleceğin Platformu Windows 2008’ ve ‘Hacker'ların Gözüyle Dünyaya Bakış’ başlıklarını taşıyan seminerlerde bilgi teknolojilerinin iki farklı alanındaki gelişmeler katılımcılarla paylaşılacak.


18 Aralık 2008 Perşembe günü Taksim Lares Park Otel’de düzenlenecek seminer, ‘Geleceğin Platformu Windows 2008’ adını taşıyor. Seminerde katılımcılara Microsoft’un yeni sunucu işletim sistemi Windows 2008 platformunun temel özellikleri tanıtılırken kurumların mevcut Windows platformlarını Windows 2008’e taşımaları sırasında dikkat etmeleri gereken konulara da değinilecek. Orta ve büyük ölçekli kurumların bilgi teknolojileri departmanlarında çalışanlar seminere AcademyTech’in (0216) 550 44 22 numaralı telefonunu arayarak veya www.academytech.com/seminer internet adresinden ücretsiz kayıt olunabiliyor.


 


24 Aralık 2008 Çarşamba günü Yeditepe Üniversitesi’nde düzenlenecek olan seminerin başlığı ise ‘Hacker’ların Gözüyle Dünyaya Bakış’ olarak belirlendi. EC-Council Türkiye Distribütörü AcademyTech’in Genel Müdürü Özcan Yıldız ve Forensic People Türkiye Genel Müdürü Kaukalp Zuberi’nin konuşmacı olarak katılacağı seminerde bilgi güvenliği konusu tüm yönleriyle tartışılacak. Hacker’ların düşünme ve çalışma yöntemlerinin yanı sıra hacker saldırılarından korunmak için alınması gereken temel tedbirlerin de anlatılacağı seminer, bilgi güvenliği konusuna ilgi duyan herkese açık.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun