Genel 05 MART 2010 / 07:58

ABD Ordusu IFS ile sistemlerini modernize ediyor

IFS uygulamaları ABD ordusunun bakım ve üretim tesislerinde kullanılacak.

IFS uygulamaları ABD ordusunun bakım ve üretim tesislerinde kullanılacak.


ABD ordusu, Lojistik Modernizasyon Programı kapsamında, üretim ve bakım yönetimi sistemleri için IFS uygulamalarını seçti. IFS tarafından geliştirilecek uygulamalar, ABD ordusunun tüm silah ve mühimmat depolarının yanı sıra, bakım ve üretim tesislerinde de kullanılacak.

ABD Ordusu Tedarik Birim Başkanlığı (AMC) ve IFS Kuzey Amerika yönetim birimi arasında imzalanan hizmet alım anlaşması kapsamında, ABD ordusu IFS'den alacağı hizmetler ve sistem bileşenleri için önümüzdeki beş yıllık dönemde 9.9 milyon dolar ödeyecek.

ABD ordusu, IFS Uygulamalarının kullanımına ilk olarak Corpus Christi Depo Tesisi'nde başlayacak. Bunu Rock Island Cephaneliği, ve Watervliet'de yer alan Birleşik Teknoloji ve Üretim Merkezi izleyecek. Buna ek olarak Anniston, Red River, Tobyhanna, Letterkenny ve Sierra'da yer alan depolarda da sistemler kurulacak. Sonrasında ise IFS Uygulamaları, 2014 yılından başlayarak, mühimmat üretim tesislerinde de kullanılacak.

IFS'in özellikle Havacılık/Uzay ve Savunma endüstrilerinde tecrübesi bulunuyor. IFS Uygulamaları, bu endüstrilerin ve silahlı kuvvetler için gerçekleştirilecek çalışmalarda ihtiyaç duyulan işlev gereksinimlerini karşılıyor.

Buna ek olarak IFS, savunma endüstrisine özel ürünler, bu alanda üretim yapan kurumlara, bu kurumların ürettiği kompleks ürünler için, ürün yaşam döngüsü boyunca gerekli tasarım, üretim, bakım ve yedek parça tedarik edilmesi konularında destek sağlıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun