Genel 07 ARALIK 2010 / 10:06

9. Altın Örümcek Web Ödülleri için başvuru zamanı yaklaşıyor

İnternetin yıldızlarını belirleyen Altın Örümcek Web Ödülleri için başvurular 3 Ocak'ta başlıyor.

İnternetin yıldızlarını belirleyen Altın Örümcek Web Ödülleri için başvurular 3 Ocak'ta başlıyor.


Altın Örümcek Web Ödülleri ile bilindiği üzere her yıl internet teknolojileri alanındaki projeleri ve en iyi web siteleri ödüllendiriliyor. Bu yıl dokuzuncusu düzenlenecek organizasyona başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını 3 - 31 Ocak 2011 tarihleri arasında bu adresten yapabilecek.

Adaylar 35 kategori içerisinden, web sitelerinin değerlendirilmesi için uygun gördükleri üç farklı kategoride başvuruda bulunabilecekler. Bir web sitesi için en fazla üç farklı kategoride başvuru yapılırken, adaylar aynı zamanda birden fazla web sitesi için başvuru yapabilecek.

Başvuru süresinin bitiminden sonra bilişim, medya ve iş dünyasının önde gelen isimlerinden oluşan juri üyeleri toplanarak adayları ön eleme, grup elemeleri ve final elemelerinde üç aşamalı olarak eleyecekler. Değerlendirmeler sonucunda jüri oyları ile belirlenmiş olan ödül sahipleri düzenlenecek olan ödül gecesinde açıklanacak.

Jüri oylamasının yanında ayrıca organizasyonda, halk oylaması ile internet kullanıcılarının da organizasyona katılımının teşvik edilmesi ve beğenilerini duyurabilecekleri bir platform yaratılıyor. Halk oylamasına katılmak isteyen internet kullanıcıları 8 - 30 Nisan 2011 tarihleri arasında organizasyonun adresini ziyaret ederek oylama hakkında detaylı bilgiye ulaşabilecekler.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun