Genel 08 HAZİRAN 2010 / 14:58

8. Altın Örümcek'te final heyecanı başladı

Altın Örümcek Web Ödülleri'nde ikinci aşama olan grup değerlendirmeleri sona ererken, finale kalanlar belli oldu.

Altın Örümcek Web Ödülleri'nde ikinci aşama olan grup değerlendirmeleri sona ererken, finale kalanlar belli oldu.


Altın Örümcek Web Ödülleri'nde jürinin yaptığı değerlendirmeler sonucunda, 2009 yılının en iyi web siteleri ve internet teknolojileri alanındaki başarılı projeler arasında, kategori bazında en yüksek puanı alan 10 web sitesi belli oldu. Jüri 08-30 Haziran tarihleri arasında yapacağı final değerlendirmeleri ile her kategoride Altın Örümcek Web Ödülü almaya hak kazanan web sitelerini belirleyecek.

Yalnızca jürinin değil "Halkın Birincileri"de belli oluyor

Jürinin her kategoride seçtiği en iyi 10 web sitesi aynı zamanda halkoyuna da sunuluyor. Jüri değerlendirmelerinden bağımsız olarak halkın oyları ile yapılacak değerlendirme sonuçlarına göre her kategoride halkın birincileri de belli olacak.

DorukNet Pazarlama Müdürü Aslı Cem Avcılar yaptığı açıklamada Altın Örümcek Web Ödülleri değerlendirme süreci ile ilgili bilgi verdi. Avcılar, Altın Örümcek Web Ödülleri Jüri'sinin yaptıkları değerlendirmeler ile 33 kategoride finale kalan 10 web sitesinin belirlendiğini ve bu sitelerin www.altinorumcek.com web sitesinde duyurulduğunu ifade etti.

Her kategoride finale kalan 10 web sitesinin incelenerek gerçekleşecek olan değerlendirme süreci sonunda, kategori bazında ilk 3 sitenin açıklanacağını ve her kategoriden sadece 1 adet sitenin Altın Örümcek Kategori Ödülünü almaya hak kazanacağı biliniyor. Ayrıca tüm kategoriler arasında en yüksek puanı alan web sitesi de "En İyi Web Sitesi" ödülüne sahip olacak. Altın Örümcek Web Ödülü almaya hak kazanan web siteleri Eylül ayında Turkcell Kuruçeşme Arena'da düzenlenecek ödül gecesinde açıklanacak.

Altın Örümcek Web Ödülleri jürisinin her kategoride belirlediği 10 site halkın oyuna sunulacak ve jüri değerlendirmelerinden bağımsız olarak "Halkın Favorileri" ayrıca belirlenecek. Halk oylamasına katılmak isteyen internet kullanıcıları 08 - 30 Haziran 2010 tarihleri arasında organizasyonun resmi web sitesi www.altinorumcek.com ziyaret ederek SMS ile oylamaya katılabilecekler.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun