Genel 10 ŞUBAT 2010 / 12:24

7. Liderlik Zirvesi yaklaşıyor

Liderlik Zirvesi her yıl binlerce katılımcıyı yeni yönetim ve liderlik teknikleriyle buluşturuyor.

Liderlik Zirvesi her yıl binlerce katılımcıyı yeni yönetim ve liderlik teknikleriyle buluşturuyor.


15 Nisan 2010 tarihinde gerçekleştirilecek olan ve iş dünyasının önemli organizasyonlarından bir olarak anılan EDUPLUS 7. Liderlik Zirvesi, bu sene de binlerce katılımcıyaı buluşturmaya hazırlanıyor.

Zirve'de; Feyyaz Berker, Ahmet Zorlu, Aynur Bektaş, Osman Boyner, Aldo Kaslowski gibi patronların yanı sıra Coca Cola, Nestle, Henkel, Astra Zeneca gibi firmaların üst düzey yöneticileri de bilgi ve deneyimlerini katılımcılarla paylaşacak. Maslak Sheraton Hotel'de gerçekleştirilecek olan zirvede bulunan konuşmacı ve katılımcılar, yüksek profil ve dinamik bir yapıya sahip.

Eduplus tarafından gerçekleştirilen geleneksel Liderlik Zirvesi'nde bugüne kadar Vehbi Koç, Sakıp Sabancı, Kadir Has, Asım Kocabıyık gibi birçok duayene onur ödülleri verildi. Ayrıca Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, Rauf Denktaş gibi ünlü devlet adamları da yine zirvede ödül alan önemli isimlerin arasında yer alıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun