Genel 27 ŞUBAT 2016 / 12:55

470 metrelik radyo kulesine tırmanan adamı izleyin

Özellikle Rusya'da pek yaygın olan güvenlik önlemi almadan yüksek yerlere tırmanma trendi, yaklaşık 500 metrelik bir radyo kulesine tırmanan adamla devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde kar kayağıyla harikalar yaratan ve bunları GoPro ile kaydeden bir adamın videosunu sizlerle paylaşmıştık. Her ne kadar kar kayakçısı videosunda önceden hazırlanarak yapılmış çok sayıda "sahne" bulunuyor olsa da özellikle Rusya'da yaygın olan "binaların tepesine çık, video çek" trendi kadar tehlikeli değil.

Gençlerin şu sıralar GoPro ile son derece tehlikeli aksiyonlar alıp, YouTube üzerinden paylaşmayı sevdiklerini görüyoruz. Bu seferki videoda bir hayli yüksek bir radyo kulesine tırmanan adamı izliyoruz. Yükseklik korkunuz varsa bu videoyu izlemeyin diyelim.

Not: Yalnız drone'ların 500 metreye kadar yükselik kayıt alabildiğinden haberim yoktu. Görünce şaşırdım.

İyi seyirler!

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun