Genel 05 TEMMUZ 2010 / 11:47

"4 bin dakika bedava" konuşmaya devam

Millenicom'un 4 bin dakika bedava konuşturan kampanyası 31 Temmuz'a kadar uzatıldı.

Millenicom'un 4 bin dakika bedava konuşturan kampanyası 31 Temmuz'a kadar uzatıldı.


Millenicom'un telefon giderlerini düşürmek isteyen şirketlere sunduğu yeni kampanyası 31 Temmuz 2010 tarihine kadar uzatıldı. Geçtiğimiz ay başlayan ve temmuz ayı sonuna kadar uzatılan kampanya kapsamında Millenicom Sabit Telefon Hizmetlerini tercih eden şirketler 4 bin dakika ücretsiz konuşma kazanıyor. Ayrıca Millenicom aboneleri "Aramızda Tarifesi" ile kendi aralarında daha avantajlı fiyatlarla görüşebiliyor.

Alternatif telekom sektöründe önemli yer edinen Millenicom Türkiye yıl sonuna kadar 50 bin yeni şirketi daha aboneleri arasına katmayı hedefliyor.

Millenicom Sabit Telefon Hizmetleri'nden yararlanan şirketler şehiriçi, şehirlerarası, uluslararası ve cep telefonu aramalarında yüzde 50'lere varan indirimler elde edebiliyor. Aylık ortalama bin TL tutarında görüşme yapan bir firma, Millenicom Türkiye'nin ekonomik tarifeleriyle yılda ortalama 6 bin TL tasarruf sağlayabiliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun