Genel 30 ARALIK 2009 / 07:33

3M meraklı gözlere filtre koyuyor

3M'in geliştirdiği Vikuiti Gizlilik Filtreleri, bilgisayar ekranınızda görüntülediğiniz gizli ve özel bilgilerin görünmesini engelliyor.

3M'in geliştirdiği Vikuiti Gizlilik Filtreleri, bilgisayar ekranınızda görüntülediğiniz gizli ve özel bilgilerin görünmesini engelliyor.


Yaratıcı ürünleriyle hayatı kolaylaştıran 3M'in bilgisayar ekranları için geliştirdiği Vikuiti Gizlilik Filtreleri'yle açık ofisler, kafeler, toplu taşıma araçları ve kütüphaneler gibi mekanlarda, gizli ve özel bilgileri meraklı gözlerden koruyor. Masaüstü veya dizüstü tüm bilgisayarların ekranlarına yerleştirildiğinde, kullanıcının yanında oturanların ekrandaki bilgileri görmesini engelleyen 3M Vikuiti Gizlilik Filtreleri, darbe ve çizilmelere karşı koruma sağlıyor. Tüm monitör ve dizüstü bilgisayarlar için farklı boyutları mevcut olan filtreler, kolayca takılıp çıkarılabiliyor, temizlenebiliyor ve ekranda parmak izi kalmasını engelliyor. Vikuiti Gizlilik Filtreleri, bilgisayar ve ekran tasarımına uyum sağlamakla beraber, parlamayı önleyerek göz sağlığını da koruyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun