Genel 15 HAZİRAN 2009 / 10:41

3Com'dan Yeni Bir Marka: H3C

3Com, büyük işletmelerin ve veri merkezlerinin ihtiyaçlarına yönelik olarak geliştirdiği yeni nesil anahtarlama ve ağ yönetim çözümlerini H3C ürün serisiyle duyurdu. Yeni ürünler %50 daha az enerji tüketiyor.

3Com, büyük işletmelerin ve veri merkezlerinin ihtiyaçlarına yönelik olarak geliştirdiği yeni nesil anahtarlama ve ağ yönetim çözümlerini H3C ürün serisiyle duyurdu. Yeni ürünler %50 daha az enerji tüketiyor.


3Com, geçtiğimiz ay duyurduğu yeniden yapılanma çerçevesinde büyük kuruluşlara yönelik H3C markalı çözüm portföyünün ilk ürünleri olan genişlemeye açık veri merkezi anahtar platformu ve yeni nesil yönetim platformunun duyurusunu yaptı. Yeni H3C S12500 kümeleme ve üst uç kurumsal anahtarı, saniyede 2.2 milyar paket (Bpps) gönderim ve saniyede 6.6 Terabit (Tbps) yönlendirme yapabiliyor. Bloklama olmayan yapısı sayesinde 128 adet bloklanmamış 10-Gigabit veya 864 adet bloklanmamış Gigabit portunu destekleyen ürün, muadil ürünlere göre %50 daha az enerji harcıyor.


Bu yeni ve güçlü anahtarlama platformunun yönetimi de yeni H3C uçtan uca kurumsal sınıf yönetim çözümü olan Intelligent Management Center (Akıllı Yönetim Sistemi - IMC) ile sağlanıyor. IMC, heterojen kurumsal ağ altyapısını tek bir panelden yönetmeye olanak tanırken, mevcut sistemleri desteklemesi sayesinde verimliliği artırıyor ve maliyetleri de düşürüyor. Yeni ürün gamı sayesinde 3Com, veri merkezi ve büyük işletmelerin ağ altyapı maliyetlerini performans ve özelliklerden ödün vermeden düşürüyor.


H3C 12500 platformu, yüksek performanslı güvenlikten uygulama optimizasyon servislerine ve sanal ağ servislerine kadar pek çok genişletilmiş servisi destekliyor. Bu sayede kurumun öncelikli ihtiyacı olan servisleri çok hızlı şekilde entegre etmek mümkün olabiliyor. 3Com’un yeni H3C çözümleri işletmelere sistem ve ağ maliyetlerini düşürme imkânı yanında yeni nesil çözümleri uygulama imkânı da sunuyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun