Genel 30 EYLÜL 2013 / 14:19

3570 yaz faturanı öde

Mobilexpress ile yaptığı  işbirliğinin ardından artık Türk Telekom faturalarını  SMS ile  ödemek mümkün.

Sabit telefon faturaları cihaz, operatör, banka ve cihaz tipinden bağımsız bir şekilde kredi kartı bazlı olarak çalışan sistemi kullananlara, herhangi ekstra  ücret eklenmeden ödenebilecek. Abonelerin SMS ile fatura ödemeye başlamak için ücretsiz olarak Mobilexpress’e üye olması, kişisel ve ödeme bilgilerini  hesaplarına bir seferliğine eklemesi gerekiyor. Daha sonra “TT boşluk 10 haneli sabit telefon numarası”nı yazıp 3570’e SMS göndermeleri yeterli olacak.

Kullanıcılar Mobilexpress’e www.mobilexpress.com.tr’den, Mobilexpress iPhone uygulaması üzerinden veya Mobilexpress Müşteri Hizmetleri’ni arayarak dakikalar içinde üye olabiliyor.

"Akıllı şehirlerin oluşumuna katkıda bulunuyoruz"

Türk Telekom Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, “Dijital dönüşüm”ü odağına almış bir şirket olarak, Türkiye’nin dijital altyapısını kurduklarını, en ileri teknolojilere hazır hale getirdiklerini belirterek, şunları kaydetti:

“Türkiye’de dijital yaşam dönüşümüne biz öncülük ediyoruz. Ülkemizi geleceğin bilgi toplumuna hazırlıyoruz. Eğitim, sağlık, eğlence ve enerji alanları dahil olmak üzere birçok alana değer katan teknolojiler geliştiriyor, en gelişmiş dijital altyapı ile çalışan uygulama ve çözümlerle akıllı şehirlerin oluşumuna katkıda bulunuyoruz. Yatırımlarımızı, ülkemizdeki dijital dönüşümü gerçekleştirmek hedefiyle sürdürüyoruz. Mobilexpress işbirliğiyle müşterilerimizin dijital yaşamına katkıda bulunmaktan mutluyuz.”