Genel 20 EYLÜL 2010 / 07:53

2011’de ABD’yi şarap istasyonları saracak

Şarap dolum istasyonlarında tek yapmanız gereken, kendi şişenizi yanınızda getirmek.

Şarap dolum istasyonlarında tek yapmanız gereken, kendi şişenizi yanınızda getirmek.


Yeni gelen haberlere göre ABD sokaklarını 2011 yılından itibaren şarap dolum noktaları saracak. Şarap dolum noktaları ile farklı bir self-servis anlayışı ile karşılaşacak olan ABD’lilerin bu hizmetten faydalanması için şişelerini yanında getirmesi gerekiyor.

Bir pompa yardımıyla şaraplarını yenilenecek olan kişilerin kimlik bilgileri ile bu hizmetten faydalanması planlanıyor. Fikir üzerinde hala çalışılırken, şarapların hangi fiyatla satılacağı ve dolum noktalarının nerelerde bulunacağı henüz netleşmiş değil. Ayrıca belli bir yaşın altında olanların bu hizmetten faydalanmaması için şarap severlerin kimlik bilgilerini sisteme girmesi gerekiyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun