Genel 09 HAZİRAN 2010 / 10:15

2010 FIFA Dünya Kupası'nın en güzel takvimi yayınlandı

Dünya Kupası için öyle kullanışlı bir takvim yapmışlar ki, görünce bayılacaksınız.

Dünya Kupası için öyle kullanışlı bir takvim yapmışlar ki, görünce bayılacaksınız.


Güney Afrika'da gerçekleştirilecek 2010 FIFA Dünya Kupası'na neredeyse 1 gün kala internet üzerinde inanılmaz güzellikte bir Dünya Kupası takvimi yayınlandı.

Dairesel bir yapıda tasarlanmış olan takvimi kullanmak için tek yapmanız gereken, halka üzerindeki 4 ayrı kadrana yerleştirilen ülke, tarih, grup ve şehir simgelerinden herhangi birinin üzerine fareyi getirmekten ibaret. Seçiminize göre ihtiyacınız olan tüm bilgiler anında merkezde görüntüleniyor.

Kupa boyunca tarayıcınızdan eksik etmeyeceğiniz bu muhteşem takvimi www.marca.com/deporte/futbol/mundial/sudafrica-2010/calendario-english.html adresine tıklayarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun