Genel 07 OCAK 2010 / 12:58

2009'un en çekici erkeği internette seçildi

Mynet'in lisansına sahip olduğu Askmen sitesi, 2009'un en çekici 49 erkeğini oylarla belirledi.

Mynet'in lisansına sahip olduğu Askmen sitesi, 2009'un en çekici 49 erkeğini oylarla belirledi.


Askmen Türkiye web sitesi, ziyaretçilerinin oylarıyla internetin en çekici erkeklerini seçti. 25 Kasım 2009'da başlayan oylama özellikle kadınlar tarafından büyük ilgi gördü. Oylama, kullanıcılardan gelen 4 milyon 271 oyla 25 Aralık günü sona erdi.

Askmen Türkiye, magazin gündeminde yer alan en çekici 49 erkeği aday gösterdi. Askmen Türkiye kullanıcılarının oylarıyla belirlenen en çekici erkek sıralamasında; dünyanın en güzel kadınlarından Angelina Jolie'nin kalbini çalan Brad Pitt birinci sırada yer alırken, ikinci sırayı yaşlandıkça yakışıklı olan ünlü aktör George Clooney aldı. Erkeklerin moda ikonu olan seksi futbolcu David Beckham ise üçüncü oldu.

Aşk-ı Memnu dizisinde Beren Saat'le olan sahneleri ile Türkiye'de gündeme oturan genç oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ oylamada dördüncü olarak zirveyi zorladı. Askmen kullanıcılarının bir diğer favori ismi ise efendiliği ve esprileriyle Türk halkının kalbini fetheden talk show programı sunucusu Beyazıt Öztürk. Öztürk, beşinci sırada yer alıyor.

www.askmen.com.tr

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun