Genel 28 ARALIK 2015 / 13:42

2. Dünya Savaşı'nın korkunç yüzü

2. Dünya Savaşı'nda ölenlerin sebeplerini ve sayılarını detaylı ele alan animasyon, aralarda verdiği ilginç bilgilerle de şaşırtıyor.

İkinci Dünya Savaşı'nın ne kadar büyük ölümlere sebep olduğunu pek çok yerde okumuşsunuzdur. Fakat pek çoğumuz bu tablonun detayını bilmiyoruz. Hangi dönemlerde, sivillerin ne kadar zarar gördüğü, kaç askerin vefat ettiği hakında detaylı bir bilgiye sabip değiliz.

Fallen.io adresi üzerinden 15 dakikalık bir belgesel yayınlayan Neil Halloran, savaştaki ölüm sayılarıyla ilgili çok daha detaylı bir bilgi sahibi olmamızı sağlıyor. Herhangi bir spoiler vermeden, lafı da fazla uzatmadan sizi videoyla baş başa bırakalım.

İyi seyirler.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun