Genel 26 NİSAN 2010 / 09:00

19 Mayıs'ta çifte bayram

19 Mayıs Grassroots Günü, Türkiye'de HerkesiçinFutbol Günü olarak kutlanacak.

19 Mayıs Grassroots Günü, Türkiye'de HerkesiçinFutbol Günü olarak kutlanacak.


UEFA üyesi 53 federasyon, bu sene ilk kez gerçekleşecek HerkesiçinFutbol Günü için Nisan - Mayıs döneminde çeşitli etkinlikler düzenliyor. Avrupa'da düzenlenecek yüzlerce etkinlikle birlikte Türkiye Futbol Federasyonu da HerkesiçinFutbol projesi kapsamındaki çeşitliliği sergilemek üzere pek çok farklı organizasyon gerçekleştirecek.

TFF Futbol Geliştirme Merkezi, aynı zamanda Gençlik ve Spor Bayramı olan bu önemli günde çocuk ve futbol festivalleri, engelli, bayan ve uluslararası gençlik futbol karşılaşmaları gibi pek çok aktivite düzenliyor.

Bu kapsamda yapılacak etkinlikleri ve günün önemini anlatmak üzere oluşturulan HerkesiçinFutbol günü websitesi ise yayına başladı. http://www.herkesicinfutbolgunu.com adresinden ulaşılabilen site ile futbolseverler, takvim ve etkinlik haritası ile bu dönemde yapılan HerkesiçinFutbol etkinlikleri ile ilgili bilgilere ulaşabilecek.

HerkesiçinFutbol fotoğraf yarışması hakkında da bilgi alınabilen sitede, yarışma sonucunda belirlenen fotoğraflar yayınlanacak. Futbolseverler ayrıca futbolun güzelliklerine dair çektikleri videoları ekleyerek siteye katkıda bulunabilecek.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun