Genel 01 KASIM 2009 / 13:52

180 dolarlık ASUS Smartbook Q1 2010'da piyasada

Asus patronu Jerry Shen, geçen yıl Smartbook'un pazar için olumlu olacağını düşünmezken, şimdilik bu düşüncesinden vazgeçmiş gibi görünüyor.

Asus patronu Jerry Shen, geçen yıl Smartbook'un pazar için olumlu olacağını düşünmezken, şimdilik bu düşüncesinden vazgeçmiş gibi görünüyor.


Asus patronu Jerry Shen, Smartbook'un 2010 ilk çeyreğinde piyasada yerini alacağına dair bilgi verdi. Ayrıca cihazın ilerleyen tarihlerde Amerikan doları ile 180 dolara ineceği de verilen bilgiler arasındaydı. Geçen yıl Smartbook'un pazar için olumlu olacağını düşünmeyen Shen bu düşüncesinden vazgeçmiş gibi görünüyor şimdilik çünkü Smartbook kategorisinin büyüme için bir potansiyel teşkil ettiğini ve Asus'un bu cihazının pazar için gizli bir silah olacağını düşünüyor artık.

Shen, ASUS'un Ar-Ge ile elde ettikleri yeniliklerin, hızının ve fiyat rekabetinin dünyanın en büyük dizüstü üreticilerinden biri olma amacına erişmesine yardımcı olacak anahtar faktörler olduğunu vurguladı.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun