Genel 03 MAYIS 2010 / 06:22

1,7 milyon genç için Özgür Festival

Vodafone, Türkiye'deki 23 üniversitede festivaller düzenliyor.

Vodafone, Türkiye'deki 23 üniversitede festivaller düzenliyor.


Mayıs ayı boyunca Türkiye çapında 17 farklı ile 23 üniversitede üniversite öğrencileri bir araya gelecek. Vodafone Özgür Festival'inde üniversitelere özel etkinlikler sunulacak. Ska ve alternatif müzik yapan Athena, yeni albümü ile Özgür Festival kapsamında konserler düzenleyecek. Ayrıca Vodafone Cep Özgür aboneleri de yapılan çekilişler sonucunda Athena ile tanışma fırsatı yakalayacak.

Festival kapsamında gün boyunca üniversite gruplarının ünlü rock grupları ile birlikte çalmalarına olanak sağlayan ve yeteneklerini tüm kampüse gösterebilecekleri "You Do It Live!", Vodafone ürün ve servislerini eğlenceli bir şekilde yansıtan oyunlar ve yarışmalar düzenlenecek.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun