Genel 29 NİSAN 2010 / 08:47

1.7 milyon öğrenci festivale koşacak

Vodafone, Mayıs ayında 23 üniversitede yapacağı Özgür Festival ile 1.7 milyon öğrenciyle buluşacak.

Vodafone, Mayıs ayında 23 üniversitede yapacağı Özgür Festival ile 1.7 milyon öğrenciyle buluşacak.


Vodafone, Özgür Festival için geri sayıma başladı. Mayıs ayı boyunca Türkiye çapında 17 farklı ilde 23 üniversitede 1,7 milyon üniversite öğrencisini bir araya getirecek Özgür Festival'in birbirinden renkli konser ve etkinliklere sahne olması bekleniyor. Vodafone Özgür Festival'inde üniversitelere özel devam edecek etkinliklerin yanı sıra, Athena uzun süren sessizliğine yeni albümü ve Özgür Festival kapsamındaki üniversitelerde vereceği konserlerle son verecek.

Festival kapsamında Cep Özgür abonesi gençlere özel ayrıcalıklar sunacak. Athena, yeni albümü ‘Pis'in tanıtımını Vodafone Özgür Festival ile yaparken, festivale katılan Cep Özgür talihlileri grup üyeleri ile tanışma şansı yakalayacak.

Festivalde gün boyunca üniversite gruplarının ünlü rock grupları ile birlikte çalmalarına olanak sağlayan ve yeteneklerini tüm kampüse gösterebilecekleri "You Do It Live!", Vodafone ürün ve servislerini eğlenceli bir şekilde yansıtan oyunlar ve yarışmalar düzenlenecek.

Bilkent Üniversitesi'nde 29 Nisan'da başlayacak olan festival, Yıldız Teknik Üniversitesi'nde 28 Mayıs'ta sona erecek.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun