Genel 07 ARALIK 2012 / 16:58

'Ortak Kota' ADSL ve 3G'yi bir araya getiriyor

TTNET geliştirdiği yeni teknoloji “Ortak Kota” paketiyle birlikte, mobil ve sabit interneti aynı anda tek kotadan sunmaya hazırlanıyor. İnternet algısını değiştirmeyi vadeden“Ortak Kota” paketi ile TTNET aboneleri evdeki internetlerini, 3G ile dışarıda da kullanabilecekler. Aboneler paket üzerinden internete tek kota, tek fatura ve tek fiyatla bağlanıyor. Paket, ADSL ve Avea’nın 3G altyapılarını birleştiren teknolojisiyle mobil ve sabit interneti aynı anda sunuyor. Aboneler kotasını ister 3G’den ister ADSL’den kullanıyor ve nereden bağlanırsa bağlansın aynı ücreti ödüyor.

TTNET, 24 ay taahhüt veren müşterilerine Ortak Kota NET6 paketini aylık 45 liraya, "Ortak Kota NETLİMİTSİZ" paketini ise aylık 84 liraya sunuyor. 125 lira değerindeki ADSL Modem, 15 liralık bağlantı ücreti ve 3G hat açılış vergileri ise paketle birlikte sunularak, müşteriye herhangi bir ücret yansıtılmıyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun