Genel 30 EYLÜL 2009 / 12:46

'Kavun'lu müziği denediniz mi?

Mynet, kullanıcılarının yüz binlerce şarkıyı ücretsiz dinleyebileceği ve arkadaşlarıyla paylaşabileceği sosyal müzik sitesi Kavun'u hayata geçirdi.

Mynet, kullanıcılarının yüz binlerce şarkıyı ücretsiz dinleyebileceği ve arkadaşlarıyla paylaşabileceği sosyal müzik sitesi Kavun'u hayata geçirdi.


Popüler sanatçıların yeni albümlerinin yanı sıra Müyap'ın 100.000'i aşan ve her geçen gün hızla büyüyen müzik arşivinin ücretsiz dinlenebildiği sitede, klasik olmuş nostaljik albümler de bulunuyor. Popüler sanatçılarla yapılan işbirliktelikleriyle kullanıcılara yeni şarkıları, daha önce hiç bir yerde yayınlanmamış özel miksleri, fotoğrafları, videoları herkesten önce ve sadece Kavun'da keşfetme ayrıcalığı da sunuluyor.

Kolayca üye olunabilen sitede kullanıcılar tek tıklamayla sevdikleri sanatçıların en popüler albümlerine ulaşıp dinlemeye başlayabiliyor. Kullanıcıların benzer müzik zevklerine sahip yeni arkadaşlarla tanışabileceği, sevdikleri müzikleri paylaşabilecekleri sosyal bir platform olan Kavun'da müzik severler henüz haberdar olmadıkları yeni sanatçıların eserlerini de keşfedebilecek.

www.kavun.com

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun