Genel 05 KASIM 2010 / 11:21

'Google Instant' Android ve iPhone'larda

Aramalarımızı kolaylaştıran, hatta bizi tembelleştiren sistem artık akıllı telefonlarda.

Aramalarımızı kolaylaştıran, hatta bizi tembelleştiren sistem artık akıllı telefonlarda.


Google, dünya çapında en çok kullanılan arama motoru. Bu platformda aramaları artık mobil cihazlarımızdan da sıklıkla yapıyoruz. Google'ın bizi hızlandıran, aramalarımızı kolaylaştıran Google Instant özelliği mobil cihazlara taşındı.

Google Instant artık Android ve iPhone tabanlı telefonlarda yer alıyor. Aramalarımızı tahmin eden arama motoru, 2 ile 5 saniye arasında yardımcı olabiliyor. Google Instant, şu anda Android 2.2 ve iOS 4 kullanan tüm iPhone ve iPod Touch'larda yer alıyor.

Öneri ve tahmin temelli uygulama şu anda sadece Google.com adresinde kullanılabilirken yakın zamanda Chrome üzerinde ve diğer telefonlarda da kullanılabilecek.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun