Genel 08 EYLÜL 2010 / 12:34

'10 Dijital Başarı Hikayesi' pazarlama dünyasıyla buluşuyor

Digital Age Konferansı kapsamında '10 Dijital Başarı Hikayesi' başlıklı özel oturuma katılım için son tarih 20 Eylül 2010.

Digital Age Konferansı kapsamında '10 Dijital Başarı Hikayesi' başlıklı özel oturuma katılım için son tarih 20 Eylül 2010.


Digital Age’in 7 Ekim tarihinde düzenleyeceği ve dijital pazarlama profesyonellerini bir araya getiren Digital Age Konferansı, 10 Dijital Başarı Hikayesi başlıklı özel oturuma yer verecek. Oturuma katılmak için son tarih 20 Eylül 2010 olarak belirlenirken 10 Dijital Başarı Hikayesi Oturumu tüm dijital/etkileşimli ve mobil ajansların yanı sıra yaratıcı ajansların ve medya ajanslarının da katılımına açık olacak.

Ajanslara yaptıkları dijital çalışmaları üst düzey yöneticilerin de içinde bulunduğu konferans katılımcılarıyla paylaşma imkanı sunan özel oturum, dijitalin gücü ve etkisi konusunda üst düzey pazarlama yöneticilerine fikir vermeyi ve dijitale yapılan yatırımların arttırılmasına katkıda bulunmayı amaçlıyor. 10 Dijital Başarı Hikayesi özel oturumunda kendi dijital başarı hikayesinin de yer almasını isteyen ajanslar, diledikleri sayıda dijital kampanyayla 20 Eylül 2010 tarihine kadar başvuru yapabilecekler.

Yapılan başvurular, dijital dünyanın önde gelen isimleri tarafından dijital ortamda puanlandırılacak ve en yüksek puan alan 10 dijital kampanya konferansın özel oturumunda tüm katılımcılara sunulmak üzere seçilecek. Üst düzey yöneticilerin de aralarında bulunduğu konferans katılımcılarının dinleyici olarak katılacağı özel oturumda 10 Dijital Başarı Hikayesi’nin sunulmasının ardından katılımcıların SMS oylarıyla en iyi dijital kampanya belirlenecek.

Digital Age Konferansı bu yıl Four Seasons Bosphorus Hotel’de başlayacak.