Genel 08 EYLÜL 2010 / 12:34

'10 Dijital Başarı Hikayesi' pazarlama dünyasıyla buluşuyor

Digital Age Konferansı kapsamında '10 Dijital Başarı Hikayesi' başlıklı özel oturuma katılım için son tarih 20 Eylül 2010.

Digital Age Konferansı kapsamında '10 Dijital Başarı Hikayesi' başlıklı özel oturuma katılım için son tarih 20 Eylül 2010.


Digital Age’in 7 Ekim tarihinde düzenleyeceği ve dijital pazarlama profesyonellerini bir araya getiren Digital Age Konferansı, 10 Dijital Başarı Hikayesi başlıklı özel oturuma yer verecek. Oturuma katılmak için son tarih 20 Eylül 2010 olarak belirlenirken 10 Dijital Başarı Hikayesi Oturumu tüm dijital/etkileşimli ve mobil ajansların yanı sıra yaratıcı ajansların ve medya ajanslarının da katılımına açık olacak.

Ajanslara yaptıkları dijital çalışmaları üst düzey yöneticilerin de içinde bulunduğu konferans katılımcılarıyla paylaşma imkanı sunan özel oturum, dijitalin gücü ve etkisi konusunda üst düzey pazarlama yöneticilerine fikir vermeyi ve dijitale yapılan yatırımların arttırılmasına katkıda bulunmayı amaçlıyor. 10 Dijital Başarı Hikayesi özel oturumunda kendi dijital başarı hikayesinin de yer almasını isteyen ajanslar, diledikleri sayıda dijital kampanyayla 20 Eylül 2010 tarihine kadar başvuru yapabilecekler.

Yapılan başvurular, dijital dünyanın önde gelen isimleri tarafından dijital ortamda puanlandırılacak ve en yüksek puan alan 10 dijital kampanya konferansın özel oturumunda tüm katılımcılara sunulmak üzere seçilecek. Üst düzey yöneticilerin de aralarında bulunduğu konferans katılımcılarının dinleyici olarak katılacağı özel oturumda 10 Dijital Başarı Hikayesi’nin sunulmasının ardından katılımcıların SMS oylarıyla en iyi dijital kampanya belirlenecek.

Digital Age Konferansı bu yıl Four Seasons Bosphorus Hotel’de başlayacak.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun