Genel 26 HAZİRAN 2009 / 13:10

‘TonlaKazan’a yurtdışından üçüncü ödül

Çalarken dinlet reklam platformu TonlaKazan'a uluslararası arenada üçüncü ödül Meffy'den geldi.

Çalarken dinlet reklam platformu TonlaKazan'a uluslararası arenada üçüncü ödül Meffy'den geldi.


Turkcell, MEF (Mobil Eğlence Forumu) tarafından düzenlenen Meffy Ödülleri’nde TonlaKazan Servisi'yle 'En İyi Mobil Reklam Kampanyası' kategorisinde birincilik ödülünü kazandı. Meffy'den aldığı ödülle Turkcell, TonlaKazan servisi ile 2009’un üçüncü uluslararası ödülünü aldı. Turkcell TonlaKazan’la Şubat ayında Dünya GSM ödüllerinde ‘En iyi Mobil Reklam Servisi’, Mayıs ayında ise Visiongain ödüllerinde ‘En Yenilikçi ve Yaratıcı Mobil Pazarlama ve Reklam Servisi’ ödülünü almıştı. TonlaKazan 2009’da yurtiçinde ise Altın Sim Kart ve Altın Örümcek yarışmalarında ödüle layık bulundu.


Meffy Organizasyonu her yıl telekom sektöründe başarı yaratan ürün, servis ve kampanyaları ödüllendiriyor. 2004 yılından bu yana düzenlenen ve bu yıl ABD, Britanya, Danimarka, Finlandiya, Hindistan, Norveç ve Rusya’nın da aralarında bulunduğu toplam 60 ülkeden 180 başvurunun yapıldığı Meffy Ödülleri’nde katılımcılar, 15 ayrı kategoride değerlendirildi.


MEF Yönetim Kurulu Üyesi Rimma Perelmuter konuyla ilgili "Turkcell telefon çalma sesini özel markalı bir içerikle etkileyici bir reklam kampanyasına dönüştürdü. Böylelikle hem marka, hem son kullanıcı, hem de operatör için bir Kazan/Kazan senaryosu yarattı. Turkcell’i kutluyoruz" şeklinde açıklama yaptı.


Mobil reklam platformu TonlaKazan ile Turkcell müşterileri kendilerini arayanlara seçtikleri reklamları dinletiyor ve dinlettikçe kontör ya da dakika kazanıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun