Fotoğraf/Video Kamera 15 EYLÜL 2015 / 15:18

Sony'den İstanbul'a özel konsept mağaza

Sony’nin profesyonel fotoğraf makinelerine özel konsept mağazası, 15 Eylül 2015 Salı tarihinde İstanbul’da açıldı.

Mağazayı ziyaret eden tüketicilere, fotoğraf konusunda uzman görevliler üst düzey teknik bilgi verecek. Mağazada ayrıca fotoğrafçılıkla ilgili atölye çalışmaları, seminerler ve toplantılar da düzenlenecek.

Sony’nin yenilikçi teknolojileri ve modelleriyle genişleyen profesyonel fotoğraf makinesi ailesine özel konsept mağazası, 15 Eylül 2015 Salı tarihinde İstanbul’da açıldı. Sirkeci’de Ankara Caddesi üzerinde bulunan mağaza, Sony’nin Tokyo’dan sonra ikinci konsept mağazası olma özelliği taşıyor. Sony’nin iş ortağı Ocak Elektronik’in Sirkeci’deki Ankara Caddesi üzerinde açtığı üç katlı mağaza, toplam 100 metrekarelik alana yayılıyor.Sony Eurasia Genel Müdürü Kazuteru Makiyama, Türkiye’nin yükselen pazarlar arasında yer alması ve bölgede son yıllarda fotoğrafa olan ilginin artması nedeniyle ikinci konsept mağazanın Türkiye’de açılması kararı alındığını belirterek “Mağazayı ziyaret eden tüketiciler, uzmanlar rehberliğinde tüm Sony Alpha ve RX serisi fotoğraf makinelerini, lensleri ve aksesuarları inceleme ve deneyimleme fırsatını yakalayacak. Sony olarak Türkiye’de profesyonel ve amatör fotoğrafçılığı desteklemeye devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Ürün satışının yapılmayacağı mağazada fotoğraf konusunda uzman görevliler tüketicilere, ihtiyaçları doğrultusunda Sony fotoğraf makineleri hakkında detaylı teknik bilgi verecek. Mağazada gerçekleştirilecek fotoğraf atölyesi çalışmaları, seminerler ve toplantılar sayesinde tüketicilerin fotoğraf makinesini satın aldıktan sonra kendilerini geliştirebilmelerine destek verilecek.

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun