Fotoğraf/Video Kamera 30 MAYIS 2013 / 16:57

Samsung'dan fotoğraf yarışması

Samsung Electronics Türkiye’nin düzenlediği ‘Bende Bu Göz Var’ yarışması ile fotoğraf severlerin çektikleri karelerden bir İstanbul silueti oluşturuluyor.Samsung Electronics Türkiye, Time Out İstanbul iş birliği ile gerçekleştirdiği ‘Bende Bu Göz Var’ yarışması ile konser, festival, ünlü sanatçılar ve farklı birçok etkinlikten en güzel anların fotoğrafları ile bir İstanbul silueti oluşturuyor. Samsung ve Time Out İstanbul’un oluşturacağı bir jüri tarafından, siluetin içerisinden belirlenecek en güzel fotoğrafın sahipleri, 5 Haziran’da Samsung WB250F ve 30 Haziran günü ise Samsung NX300 kazanma şansı yakalayacak.


Yarışmada yer almak isteyen yarışmacılar, Twitter’da #bendebugozvar hashtag’i ile tüm fotoğraflarını paylaşabilecekler. Paylaşılan tüm fotoğraflardan oluşacak İstanbul siluetini de www.bendebugozvar.com adresinden takip edebilirsiniz.

ETİKETLER : samsung
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun