Fotoğraf/Video Kamera 17 HAZİRAN 2013 / 15:50

NX için geliştirilen en ince balıkgözü lens tanıtıldı

Şirkette yapılan açıklamaya göre, Samsung'un yeni ultra geniş açılı 10 mm F3.5 balıkgözü lensi, en ince ve en hafif cihaz olarak öne çıkıyor.Fotoğraf tutkunları Samsung Electronics’in tanıttığı yeni 10mm F3.5 balıkgözü lensi, kompakt yapısı ve hafifliği sayesinde fotoğraf tutkunlarına ağır aksesuarlar taşımalarının önüne geçiyor.

NX300 de dahil olmak üzere ödüllü Smart Fotoğraf Makinesi NX sistemiyle uyumlu olma özelliğine sahip yeni 10mm balıkgözü lens, manzara fotoğrafı çekenler için mükemmel bir çözüm olmasının yanı sıra kullanıcılara geniş şehir görünümlerini, tablo güzelliğindeki manzaraları ve uçsuz bucaksız gökyüzü görüntülerini gözün görebileceğinin çok daha ötesinde bir açıyla bir şekilde görüntüleme olanağı tanıyor.Lensin ultra geniş balıkgözü perspektifi ayrıca, kullanıcıların benzersiz portreler çekmelerini ve ilginç efekt ve etkileyici portre kadrajları oluşturarak, fotoğraf çekmeyi daha eğlenceli bir hale getirmelerini sağlıyor. Fotoğraf çekme deneyimini en üst düzeye çıkarmak amacıyla lens, Güzellik Çekimi, Portre, Gece, Arka Plan Aydınlatma, Çocuk ve Spor dahil olmak üzere bir dizi iScene opsiyonunu da içinde barındırıyor ve böylece her fotoğrafçının ihtiyacına uygun hale gelebiliyor.10 mm F3.5 Balıkgözü, çekmek istediğiniz görüntünün ana unsurunu öne ve merkeze oturtmak için Dairesel Diyafram Açıklığı donanımına da sahip olan 72 gram ağırlığındaki bu kompakt lens; NX fotoğraf makinesi serisini tamamlayacak şekilde siyah ve beyaz renklerde satışa sunulacak.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun