Fotoğraf/Video Kamera 22 MAYIS 2014 / 12:39

Kendi çektiğin fotoğrafın dışında kalmaya son

Samsung Electronics, 180 derece döndürülebilir dokunmatik ekranı ile değiştirilebilir lensli fotoğraf makinesi NX mini'yi Türkiye pazarına sundu.NX mini göz kırptığınızı algılayarak herhangi bir düğmeye basmaya gerek kalmadan iki saniye sonra otomatik olarak fotoğrafınızı çekiyor. NX mini; 999 TL (9 mm lens) ve 1.149 TL (9-27 mm lens) tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatları ile beyaz, nane yeşili, kahverengi ve siyah olmak üzere 4 farklı renk seçeneğinde tüketiciye sunuluyor.
Öne çıkan özellikler

  • Göz kırpmayı algılayan NX mini, herhangi bir düğmeye basmaya gerek kalmadan iki saniye sonra otomatik olarak fotoğraf çekiyor. Geniş 1-inçlik 20.5MP BSI CMOS Sensörü, hiçbir detayı kaçırmadan kullanıcıların yüksek kaliteli görüntüler yakalayabilmesini sağlıyor. NX Mini'nin 1/16000 saniyelik Enstantane Hızı ve 6 fps Sürekli Çekim Modu, sürekli ve kaliteli çekim yapabilmesini sağlayarak, her detayın yakalanmasını sağlıyor.

  •  9 mm'lik geniş açılı lens, 75,2 mm (3,0 inç) ve 180 derece döndürülebilir dokunmatik ekran ile ile NX Mini, bir kol boyu mesafeden grup fotoğrafları çekebilir, böylece kullanıcılar kendilerini kadraja kolayca yerleştirerek grup fotoğraflarının bir parçası olabilir. NX Mini'nin güçlü optik performansı, keskin ve net yüksek kaliteli görüntüler elde edilmesini sağlayarak fotoğraflarda yer alan nesnelerin en iyi şekilde görüntülenmesini sağlar.

  • 30 Haziran 2014’e kadar NX mini fotoğraf makinesi satın alan herkes; Amsterdam, Budapeşte, Brüksel, Milano, Paris, Londra, Viyana, Münih, Berlin, Roma ve Atina şehirlerine çift kişilik, gidiş-dönüş uçak biletine sahip oluyor.Paylaşım özellikleri
Samsung'un tüm 2014 Smart fotoğraf makinelerinde olduğu gibi NX Mini,gelişmiş Wi-Fi ve NFC entegrasyonuna sahip. Samsung'un özel Tag & Go bağlantısı NX Mini'nin sadece cihazları birbirine dokundurarak akıllı telefonlar veya tabletler gibi NFC özellikli cihazlarla eşleştirilebilmesini sağlıyor.

• Mobil Bağlantı kullanarak eşleştirilen mobil cihazlar arasında birden çok görüntüyü seçip gönderebilir.
• Toplu Paylaşım ile birden çok kişiye fotoğraf göndermek gibi zaman gerektiren ve tekrarlı süreçleri ortadan kaldırarak toplamda dört cihaza görüntü gönderebilir.
• Remote View Finder Pro ( Uzaktan Kumanda) ile NX Mini'yi bir akıllı telefon üzerinden kontrol edebilir.
• Kamerayı Bebek Monitörü olarak kullanabilir. Dropbox ile popüler fotoğraf paylaşım sitesi Flickr'a doğrudan fotoğraf yükleyebilir. Dropbox yeni kullanıcılara toplamda 2 GB'lık ücretsiz ve istenilen cihazdan ulaşılabilen bir depolama alanı sunarken; Flickr’a ise 1 terabayta kadar görüntü yüklenebilir.

NX-M 9mm F3.5 ED ,NX-M 9-27mm F3.5-5.6 ED OIS ve NX-M 17mm F1.8 OIS özel lenslerin yanısıra NX-M Dönüştürücü Adaptörü kullanarak (ED-MA4NXM) on beş farklı NX lens kullanabiliyor.
ETİKETLER : samsung NX mini
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun