Fotoğraf/Video Kamera 16 KASIM 2015 / 10:29

Fujifilm X ailesini genişletiyor

Fujifilm, retro tasarıma sahip, DSLR fotoğraf makinası X-T10'u piyasaya sürdü.

Fujifilm X serisi fotoğraf makinelerinin son üyesi olan Fujifilm X-T10, yüksk başarıma sahip işlem motoru ve Fujinon objektifler ile birleştirdiği X-T10'u retro bir tasarımla pekiştirerek fotoğraf severlere hem işlevsel hem de görsel olarak bir alternatif sunmayı amaçlıyor. 

Fujifilm X-T10’da hareketli objeler için gelişmiş otomatik netlik modu bulunurken, fotoğrafçılar bu sayede koşup oynayan çocuklar, hayvanlar gibi hareketli kareleri rahatlıkla fotoğraflayabiliyorlar. Yüksek keskinlikte görüntü sunan gerçek zamanlı bir vizör kullanan Fujifilm X-T10, wi-fi üzerinden kontrol edilerek, anında fotoğraf paylaşımlarına imkan veriyor.

Fotoğrafçılara sunduğu teknik özelliklerle Fujifilm X-T10'u fotoğrafçılar için bir alternatif haline getirmek isteyen Fujfilm, bu özelliklerle görselliği de birleştiriyor. Siyah ve gümüş renge sahip retro bir tasarıma sahip olan makina, hafif ve kompakt bir gövdeye sahip. 

Fujifilm X-T10, XC16-50mm F3.5-5.6 OIS lensiyle beraber, 1999 liralık fiyat etiketiyle fotoğraf severler ile buluşuyor. 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun