Fotoğraf/Video Kamera 05 HAZİRAN 2015 / 09:23

Canon fotoğraf dünyasını bir araya getirdi

Canon yeni fotoğraf ürün ve çözümlerini BRANDNEWS 2015’te tanıttı.Nişantası Sofa Hotel’de düzenlenen etkinliğe fotoğrafçılar, öğretim görevlilerinden oluşan 200 fotoğraf profesyoneli katıldı. Etkinlik Canon Eurasia Satış ve Pazarlama Direktörü Saygın Süzen’in açılış konuşması ile başladı.

Canon Avrupa geçen ay doğa, mimari, moda, film yapımcılığı ve foto muhabirliği gibi alanlarda dünyanın önde gelen fotoğrafçıları ile oluşturduğu Canon Elçiliği Programı’na Türkiye’yi de dahil ettiğini açıkladı. İlk Canon kaşifinin fotoğrafçı Sinan Çakmak olduğu açıklanmıştı. Çakmak etkinlikte fotoğraf meraklılarıyla ilk kez bir araya geldi ve dia gösterisi yaptı. Biz de Cüneyt Akman ile bir araya gelerek etkinliği aktarmasını rica ettik.Katılımcıların ürünleri inceleyebildiği etkinlikte EOS 5Ds ve EOS 5DsR en çok dikkat çeken cihazlar oldu. Profesyonel fotoğrafçı Levent Kuğu, Canon’un yeni ürünleriyle body painting etkinliğini fotoğrafladı.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun