Fotoğraf/Video Kamera 15 HAZİRAN 2015 / 12:18

Bulut Destekli Kamera Satışa Çıkarıldı

TP-LINK, bulut destekli IP kamera modeli olan NC200’ü satışa sundu. Bu kamera sayesinde nerede olunursa olunsun akıllı telefondan kamera görüntüleri izlenebiliyor; SMS ile uyarı mesajı alınabiliyor.

TP-LINK, güvenlik amaçlı kullanılan ve bulut bilişim destekli IP kamera modeli olan NC200’ü satışa sundu. Bu kamera ile artık ev ya da ofisinizin dışındayken her yerden, her zaman akıllı telefon, tablet bilgisayarlardan kamera görüntülerine kolaylıkla ulaşmak mümkün. Üstelik bu işlem için sadece ücretsiz bulut uygulamasını telefon ya da tablet bilgisayara yüklemek yeterli oluyor. Ağ yönlendiricisindede herhangi bir ayar yapmak gerekmiyor.

Hem Android hem IOS destekli tpCamera uygulamasını akıllı telefon ya da tablet bilgisayara yükleyerek, NC200’e ulaşmak ve gerçek zamanlı olarak ev ya da işyerini izlemek mümkün. TP-LINK NC200’den anlık e-posta bildirimleri de alınabiliyor. Güvenliği tehdit eden herhangi bir olay olursada e-posta ile bildirim alınarak müdahale etmek mümkün oluyor. Kötü niyetli kişilerin görüntülerini kaydedip polise iletilebiliyor.

Hem bulut destekli, hem internetin alanını genişletebiliyor

Ev ve ofis kullanımları için uygun olan TP-LINK NC200 kamera, 300Mbps kablosuz hıza sahip. Kompakt tasarımı ve kablosuz bağlantı desteği sayesinde farklı şekillerde tavan, masa üstü, dolap ya da duvar gibi her yere monte edilebiliyor. Üstelik NC200 kameraların hepsinde menzil genişletici özelliği de bulunuyor. Kamera uygun noktaya yerleştirildiğinde, kendisinin de bağlanmış olduğu kablosuz ağın sinyalini tekrarlayarak o bölgede ek bir kapsama alanı kendisi sağlıyor.

Kurulumu ve kullanımı çok kolay olan ürünün görüntülerine her yerden ulaşmak için akıllı telefon ya da tablet bilgisayarlara tpCamera uygulamasını yüklemek ya da taşınabilir bilgisayarda kurulum sihirbazını çalıştırmak yeterli oluyor. Ürünün tavsiye edilen satış fiyatı ise 66 USD (KDV dahil).
ETİKETLER : NC200 tpcamera TP-LINK
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun