Fotoğraf/Video Kamera 10 TEMMUZ 2015 / 13:22

47 saniyede 100 yıl ömürlü fotoğraf basıyor

Canon’un yeni fotoğraf yazıcısı SELPHY CP1000, laboratuvar kalitesinde baskı yapabiliyor. Tatile çıkarken bavulda bile taşınabilen SELPHY CP1000, fotografları doğrudan fotoğraf makinesinden, USB veya hafıza kartından sadece 47 saniye içinde yazdırıyor. Yazdırılan fotoğraflar yeni teknoloji ile 100 yıl bozulmuyor.

Canon evde ve seyahatte üstün kalitede baskıya imkan tanıyan taşınabilir fotoğraf yazıcısı SELPHY CP1000’i tanıttı. En sevdiğiniz fotoğraflarınızı, doğrudan fotoğraf makinesinden, USB'den veya hafıza kartından sadece 47 saniye içinde SELPHY CP1000 ile bastırabilirsiniz.

Şık ve kompakt tasarımıyla SELPHY CP1000’de 6,8 cm LCD eğilebilir ekran bulunuyor. Kullanımı kolay arayüz, olağanüstü baskı kalitesiyle bir araya gelen SELPHY CP1000, opsiyonel pil paketi aksesuarının kullanılmasıyla da tam anlamıyla taşınabilir yazıcı haline geliyor.

Görüntüyü daha da iyileştiriyor

SELPHY CP1000, geliştirilmiş boya uçunmalı mürekkep teknolojisinin sunduğu yüksek kaliteli baskılarla 16,7 milyon renk kullanarak yüksek çözünürlüklü fotoğraflar üretiyor. Baskıların çok daha net olması için CP1000 yazıcıya eklenen ‘'otomatik görüntü iyileştirme'’ özelliğiyle mavi gökyüzü ve gün batımı renkleri güçlendirirlen, renk dağılımı ve kontrast düzeltilebiliyor, kırmızı gözler ile parazitler kaldırılabiliyor. Ek olarak mükemmel özçekimler ve grup çekimlerinde kullanılabilecek Pürüzsüz Cilt moduyla yüzdeki kusurlar giderilerek her seferinde göz alıcı sonuçlar garantileniyor.

Baskılar 100 yıla kadar korunuyor

Yazıcı kafasında mürekkep şeridine uygulanan ısının kontrol edilmesiyle SELPHY CP1000, farklı kağıt veya medya tipi kullanmak zorunda kalmadan dört baskı sonlandırma seçeneği sunuyor. Bu seçenekler arasında 100 yıla kadar bozulmadan kalabilen parlak sonlandırma ile istediğiniz yere asabileceğiniz kirlenmeye ve parmak izlerine karşı dayanıklı fotoğraf baskıları sunan üç yarı mat seçenek yer alıyor.

SELPHY CP1000 - temel özellikler

Ev ortamında ve hareket halinde kullanım için ideal kompakt ve taşınabilir fotoğraf yazıcısı

Fotoğraf makinesi, USB veya hafıza kartlarından hızlı ve kolay baskı

Dayanıklı laboratuvar kalitesinde baskılarla anılarınızı yıllarca yaşatır
ETİKETLER : canon SELPHY CP1000
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun