Fotoğraf/Video Kamera 03 ARALIK 2015 / 14:35

2015'in en iyi fotoğrafları

Ünlü fotoğraf paylaşım platformu Flickr, 2015'te Flickr'da paylaşılan en iyi fotoğrafları seçti. Fotoğraflar birbirinden harika.

Yılın son ayındayız ve 2015 sona eriyor. Her yeni yıl döneminde olduğu gibi bu sene de mecralar "Yılın en iyileri" listeleriyle dolup taşacak. Editörlerin seçtiği ürünler, fotoğraflar, videolar, fikirler ve daha fazlası, kullanıcıların ilgisini çekmeye ve tartışmalara sebep olmaya devam ediyor.

Fotoğraflarda sıkıştırma yapmaması sebebiyle pek çok profesyonel fotoğrafçının sosyal platformu haline gelen Flickr da 2015'in en iyi fotoğraflarını içeren bir liste yayınladı. Birbirinden güzel fotoğrafların bulunduğu bu listeyi sizlerle paylaşalım istedik.Fotoğrafların yüksek çözünürlüklü hallerine ulaşmak için burayı tıklayın
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun