Fotoğraf/Video Kamera
Fotoğraf/Video Kamera
Canon yeni modelini tanıttı: PowerShot G9 X Mark II Canon, şık, ince ve tarz sahibi aynasız modeli PowerShot G 9X Mark II’yi tanıttı. Saniyede 8.2 karelik süper yüksek hıza sahip G9X Mark II, 3x optik zum ve 28mm geniş açı lensiyle göz alıcı portreler ve güzel manzaralar çekme imkanı sunuyor. Önceki ...
11 OCAK 17 / 15:57
Fotoğraf/Video Kamera
Xiaomi, Gerçek 4K Deneyimi Sunan Aksiyon Kamerasını Tanıtacak! Xiaomi, Ocak ayında gerçekleşecek CES ’17 etkinliğinde tanıtacağı yeni aksiyon kamerası üzerinde yoğunlaştı. Gerçek 4K deneyimi sunması beklenen yeni modelin, rakiplerini bir hayli zorlayacağı bekleniyor.   Akıllı telefon pazarında iddialı telefon ...
28 ARALIK 16 / 09:59
Fotoğraf/Video Kamera
Sony’nin Cyber-shot HX350 Fotoğraf Makinesi Satışa Çıkıyor! Akıllı telefon ile hızla çektikleri fotoğrafların ötesine geçmek isteyen fotoğrafçılara hitap eden model, kullanılması kolay özelliklere ve DSLR’dan esinlenen tasarıma sahip. Ele oturan HX350, büyük fotoğraf makinesi performansını kompakt gövdeye ...
27 ARALIK 16 / 10:52
Fotoğraf/Video Kamera
Sony Kameralı Bagaj Takibi Çözümleri Sunuyor British Airways yolcularına özel bagaj hizmetleri veren AirPortr, bagaj güvenliği ve takibini Sony çözümleriyle sağlanıyor. Sony’nin üstün kalitede görüntü sunan kameraları ile bagajlar, havaalanına girerken ve çıkarken, x ışını taramaları gibi ...
22 ARALIK 16 / 09:12
Fotoğraf/Video Kamera
GoPro Karma Grip Satışa Sunuldu! GoPro, DJI Osmo’nun rakibi niteliğinde olan yeni stabilizasyon aparatı raflardaki yerini aldı. GoPro Hero 4 serisiyle de uyumlu çalışabilecek yeni el stabilizatörünün fiyatı ise bir hayli yüksek bulundu.
05 ARALIK 16 / 14:39
Fotoğraf/Video Kamera
Sony’den yeni makro objektif Sony, ɑ E-mount fotoğraf makinesi sistemiyle uyumlu, yeni full frame objektifi , FE 50mm F2.8 Makro’yu duyurdu.
Alp Yaşar Terlemez 08 EYLÜL 16 / 14:21
Fotoğraf/Video Kamera
Çoklu Kamera için canlı prodüksiyon cihazı Sony MCX-500 "canlı prodüksiyon cihazı", küçük ölçekli çoklu kamera sistemlerine ihtiyacı duyan kullanıcılara hitap ediyor.
Alp Yaşar Terlemez 29 AĞUSTOS 16 / 14:24
Fotoğraf/Video Kamera
Sony'den 'Profesyonel Çözüm Günleri' etkinliği Sony, güvenlik kamerası, konferans kamerası ve sunum çözümü gibi görüntüleme sistemlerindeki ürünlerini iş ortaklarına ve son kullanıcılara tanıttı.
Alp Yaşar Terlemez 12 AĞUSTOS 16 / 13:41
Fotoğraf/Video Kamera
Sony, Pinewood Studios bünyesinde yeni IP Live Prodüksiyon Stüdyosunu açtı Sony, Pinewood Film Studios’da yeni bir IP Live Stüdyosu’nu hayata geçirdi. Yeni IP Live tesisinde tüm IP ekosistemi tanıtılacak, eğitimler verilecek ve üçüncü taraf ürünlerle birlikte çalışabilirlik testleri yapılacak.
Alp Yaşar Terlemez 28 HAZİRAN 16 / 17:45
1 2 3 4 5 6
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun