Enerji 30 HAZİRAN 2016 / 10:45

Schneider Electric Easy9 serisini tanıttı

Schneider Electric, elektriğin evlerde güvenli şekilde kullanılmasına yönelik alçak gerilim tesisatı koruma ürünleri Easy9 serisini satışa sundu.


Schneider Electric, elektrik enerjisini evlerde ve ofislerde güvenli bir şekilde kullanmak üzere geliştirdiği Easy9 isimli alçak gerilim tesisatı koruma ürünleri serisini piyasaya sundu. Uluslararası standartlarla uyumlu Schneider Electric Easy9 serisi sahip olduğu kaçak akım koruma röleleri ile elektrik çarpılmalarını engelliyor. Aşırı yükler, kısa devreler ve gerilim dalgalanmalarına karşı koruma sağlıyor. Otomatik sigortalar, sigorta kutuları ve parafudr ile eksiksiz bir seri olarak bulunabiliyor. Easy9 serisi ayrıca apartmanlardan konutlara, villalardan ofislere ve işyerlerine kadar birçok alanda kullanılabiliyor. 

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun