EMC 02 EKİM 2012 / 15:44

EMC ile işinizi dönüştürmenin yollarını keşfedin

İşinizi EMC ile dönüştürmenin yollarını keşfedin

EMC'nin sunduğu çözümlerle sanallaştırılmış altyapınızda verimliliğin yollarını keşfedin, sıfır veri kaybının inceliklerini öğrenin, basitliğin keyfine varın. EMC'nin sunduğu çözümlerin size ve işinize neler katabileceğini öğrenmek ister misiniz?

Aşağıdaki Türkçe PDF dokümanlarını bilgisayarınıza indirerek EMC'nin işinize sağlayacağı faydaları daha yakından görebilirsiniz.

Sanallaştırılmış BT altyapınızda EMC'yi seçmek için 10 neden

Sanallaştırılmış ortamınız için optimize edilmiş basit çözümler elde edin, otomatikleştirilmiş keşif ve noktadan noktaya sanal makinelerin adreslenmesi gibi süreçlerin nasıl işlediğini öğrenin.

EMC VNX ailesiyle basitliğin gücünü keşfedin

Verinin olabilecek en ucuz, en iyi performansta ve doğru katmanda saklanmasını sağlamak için EMC FAST yazılımı ile veri depolama katmanlamanızı otomatikleştirin. Bir bakışta çözebileceğiniz esnek yönetim yapısıyla kullanıcıların ana ekranı ihtiyaçlarına göre şekillendirmelerini sağlayın.

EMC VNX üzerinde Flash 1st teknolojisini kullanmak için 5 neden

FAST yazılım paketi kullanılmayan herhangi bir verinin düşük maliyetli yüksek kapasiteli disklerde tutulduğunu garantiye alır. Gigabyte başına en hesaplı maliyeti sunar.

VMware ortamlarında EMC kullanmak için en iyi 10 neden

Vmware ve veri depolama yöneticileri 10 kattan fazla daha üretkendir, EMC veri depolama sistemleri kutudan çıktığı anda yüzde 25 daha verimlidir.

EMC'den Microsoft Exchange 2010 için sıfır veri kaybı

Veri depolama tabanlı yüksek kullanılabilirlik ve felaket kurtarma teknolojilerine yardımcı olmak için, Microsoft Exchange Server 2010 API (Application Programming Interface) içererek, 3. Parti replikasyon çözümlerin DAG yapısıyla bütünleşmesini sağlar.
ETİKETLER : emc EMC forum 2012
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun