EMC 21 OCAK 2011 / 14:53

EMC hızını alamadı, bildiğiniz Mini'ye 26 dansçı sığdırdı (video)

EMC New York'ta gerçekleştirdiği tanıtım etkinliği sırasında ürünlerinin ne kadar sade ve fonksiyonel olduğunu vurgulamak için 26 kişiyi 1 Mini aracın içine yerleştirdi. 

Verinin oluşturulmasından silinmesine kadar olan tüm süreçleri kapsayan veri yaşam döngüsü kavramına yönelik kapsamlı çözümler sunan EMC, yeni ürünlerinin lansmanı sırasında oldukça ilginç bir gösteriye imza attı. Bir etkinlikte toplam 41 adet ürünün duyurusunu yapan şirket, dünyanın verisini küçücük alanlara sığdıracak çözümlerinden hareketle sahnede bir dünya rekoru denemesi gerçekleştirdi ve beyaz giymiş 26 dansçıyı bir Mini arabaya doldurdu. Sebep? Ürünlerin ne kadar sade ve etkili olduğunu vurgulamak.Bu arada mekanda bulunan Guiness görevlisi de 26 kişinin arabaya bindiğini ve kapıların 5 saniye boyunca kapalı kaldığını kayıt altına almaktan geri durmadı.İşte o video:[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=qHS3lTrvypo&feature=player_embedded[/youtube]

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun