EMC 08 KASIM 2013 / 17:17

EMC Forum 2013’e hazır mısınız?

Geçtiğimiz yıl BT, iş ve kendi dönüşümünüz için gerekli anahtarı veren EMC, bu yıl, bu dönüşüme nasıl liderlik edeceğinizi anlatıyor. 4 Aralık’ta Ankara’da düzenlenecek etkinliğe katılım ücretsiz. EMC müşterileri ve BT profesyonelleri için tasarlanan etkinlikte, ana konuşmacıları dinleyin, doğrudan iş yapabilme fırsatlarını yakalayın.Büyük veri ve güvenilir BT konularına dönüşüme liderlik etmeyi öğrenin, EMC Global Satış ve Operasyon Başkanı Bill Scannell’ın deneyimlerine ortak olun. Forum boyunca EMC’nin teknik konulardaki uzmanlarına ihtiyacınız olan tüm konulardaki sorularınızı yöneltin. Önemli EMC iş ortaklarıyla buluşarak birebir görüşmelerle işinizi geliştirin.

Geçtiğimiz yıl EMEA bölgesinde 17 bin katılımcının yer aldığı EMC Forum’a dünya çapında 400’den fazla EMC iş ortağı iştirak etti. Siz de şimdi kaydınızı yaptırın ve ihtiyacınız olan bilgiye ulaşıp, işinizdeki BT dönüşümünü zirveye taşıyın.

Katılım sınırı olan EMC Forum'da yerinizi ayırtmakta geç kalmayın!

Kayıt: http://turkey.emc.com/campaign/global/forum2013/event.htm

Programhttp://turkey.emc.com/campaign/global/forum2013/event.htm?pid=news-forum2013-tnt#agenda

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun