EMC 14 KASIM 2011 / 12:10

Bulut ile Büyük Veri İstanbul’da buluşuyor

Bulut ile Büyük Veri İstanbul’da buluşuyor

EMC Forum İstanbul’da bu yıl büyük veri (big data) kavramı ile bulut bilişim hakkındaki en güncel bilgiler masaya yatırılıyor.Veri depolama ve yönetimi sistemleri şirketi EMC’nin bu yıl beşincisini düzenleyeceği EMC Forum İstanbul, 15 Kasım 2011 tarihinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek.

Açılış konuşmalarını EMC Türkiye Genel Müdürü Önder Sönmez ve EMC Corporation Global Gelişim Merkezi CIO ve COO’su Sanjay Mirchandani’nin yapacağı EMC Forum’a alanında uzman değerli konuşmacılar da katılım sağlayacak. Bu yılki teması Büyük Veri’nin Bulut Bilişim’e olan yolculuğu olan EMC Forum’da katılımcılar ‘Bulut Bilişim’ ve ‘Büyük Veri’ ye ilişkin son trendler hakkında bilgi edinebilecekler. Her ölçekte şirket için pazarın lider çözümlerini işletmelerin ayağına getiren EMC Forum İstanbul ile katılımcılar, sektörün uzman isimleri ve uzman markaları ile tanışma fırsatı da yakalayacak.

Bu yıl da binin üzerinde katılımcı hedefleyen EMC Forum İstanbul, aynı zamandan hem kurumsal firmalar hem de kurumsallaşmak isteyen KOBİ’ler için yeni teknolojiler, içerik yönetimi, arşivleme, sanallaştırma,yedekleme ve felaket kurtarma gibi konularda çözüm sunan şirketleri ve bu şirketlerin uzman isimlerini de ağırlayacak. Brocade, Cisco, Vmware, KoçSistem, Microsoft, Arena, Avnet, Intel, Greenplum, gibi bilişim sektörünün önde gelen temsilcilerinin yer aldığı etkinlikte; donanım, yazılım, depolama, Bulut Bilişim, Büyük Veri başlıklarında oturumlar düzenlenecek.

Etkinliğin ajandası için https://www.emcforums2011.com/TK/EMC11002agenda.php adresini kullanabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun