EMC 02 KASIM 2011 / 15:52

Bu yıl bulut bilişim ile büyük veri konuşulacak

Bu yıl bulut bilişim ile büyük veri konuşulacak

EMC’nin bu yıl beşincisini düzenleyeceği EMC Forum İstanbul, 15 Kasım 2011 tarihinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek.

 Bu yılki EMC Forum’da bulut bilişim ve big data konuları öne çıkacak. Açılış konuşmalarını EMC Türkiye Genel Müdürü Önder Sönmez ve EMC Corporation Global Gelişim Merkezi CIO ve COO’su Sanjay Mirchandani’nin yapacağı EMC Forum’a alanında uzman değerli konuşmacılar da katılım sağlayacak.

Bu yılki teması “Büyük Veri’nin Bulut Bilişim’e olan yolculuğu” olan EMC Forum’da katılımcılar bulut bilişim ve büyük veriye ilişkin son eğilimler hakkında bilgi edinebilecekler. Her ölçekte şirket için çözümleri işletmelerin ayağına getiren EMC Forum İstanbul ile katılımcılar, sektörün uzman isimleri ve uzman markaları ile tanışma fırsatı da yakalayacak.

Bu yıl da binin üzerinde katılımcı hedefleyen EMC Forum İstanbul, aynı zamandan hem kurumsal şirketler hem de kurumsallaşmak isteyen KOBİ’ler için yeni teknolojiler, içerik yönetimi, arşivleme, sanallaştırma,yedekleme ve felaket kurtarma gibi konularda çözüm sunan şirketleri ve bu şirketlerin uzman isimlerini de ağırlayacak. Brocade, Cisco, Vmware, KoçSistem, Microsoft, Arena, Avnet, Intel, Greenplum, gibi bilişim sektörünün önde gelen temsilcilerinin yer aldığı etkinlikte; donanım, yazılım, depolama, bulut bilişim, büyük veri başlıklarında oturumlar düzenlenecek.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun