Ekonomi 03 MART 2016 / 11:06

LinkedIn çalışanlarına 14 milyon dolar dağıtıyor

LinkedIn CEO'su Jeff Weiner, 14 milyon dolarlık primini çalışanlarına dağıtacak.

Geçtiğimiz Şubat ayında borsada yüzde 40'a varan hisse düşüşü yaşayan LinkedIn, üzerindeki kara bulutları dağıtmak için farklı yollar deniyor. 

Business Insider'da yer alan habere göre, Şubat ayında açıklanan rapordan önce 192 dolar üzerinden işlem gören LinkedIn hisseleri, yaşanan yüzde 40'lık sert düşüş ile 108 dolara gerileyip, daha sonra tekrar 119 dolar seviyesine yükselmişti. Yaşanan sert düşüşle birlikte LinkedIn'de moraller bozulurken, şirket CEO'su Jeff Weiner, 14 milyon dolarlık primini çalışanları ile paylaşarak oluşan kötü havayı dağıtmaya karar verdi. 

Weiner çalışanlarına yönelik yaptığı konuşmada, geçtiğimiz ay yaşanan düşüşe karşın şirketin misyonunda ya da geleceğe yöelik planlarında bir değişiklik olmadığını vurgularken, ilerleyen dönemde de bu durumun değişmeyeceğinin altını çizdi. 
ETİKETLER : linkedin jeff weiner
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun